Hledáte efektivní a zároveň dostupný způsob, jak zlepšit užitné vlastnosti vašeho vozidla i bezpečnost všech cestujících? Podívejte se na možnosti, které přináší moderní autofólie či tónování autoskel!

Profesionální tónování autoskel

Sluneční paprsky jsou nepřítelem řidičů nejen z hlediska bezpečnosti, ale i z hlediska komfortu. Kvalitní protisluneční fólie mají schopnost odrazit 30–58 procent slunečního záření, které způsobuje nežádoucího přehřívání interiéru vozidla. Ještě větší užitek přináší inovativní keramické fólie, jež brání průniku až 93 procent tepelné energie. Přiznejme si, že tmavá skla navíc působí velmi elegantním dojmem a napomohou luxusnějšímu vzhledu vozidla. Díky profesionální aplikaci lze zajistit dokonalou přilnavost ke sklu, bez nežádoucích vzduchových bublin. Využijte možnosti tónování autoskel Brno. Určitě nebudete litovat!

Montáž bezpečnostních fólií

Fólie nabízí i další, neméně důležité využití. Jedná se totiž o nečekaně efektivní způsob, jak zvýšit bezpečnost vozidla. Fólie jednak představuje překážku proti vniknutí cizích předmětů do vozidla. Samozřejmě nelze zcela zabránit tomu, aby se okno při opakovaných úderech rozbilo, nicméně díky bezpečnostní fólii se rozbité sklo nerozsype, což napomáhá předejít potencionálním úrazům. I to je důvod, proč není povoleno instalovat bezpečnostní fólii na zadní sklo vozidla, které slouží jako únikový východ. Aby bezpečnostní fólie sloužila svému účelu, je nutná její odborná montáž. Díky tomu bude navíc fólie na oknech vozidla téměř neviditelná. Přesvědčí vás bezpečnostní fólie v Brně, které zvýší váš pocit bezpečnosti.

Tím však možnosti vylepšení vašeho vozidla ani zdaleka nekončí. Velmi populární jsou fólie měnící barvu vozidla. Lze tak docílit matného, perleťového nebo jiného vzhledu, stejně tak je lze využít k reklamním účelům.

Categories: Auto - moto

Napsat komentář