Dieslové motory se staly poměrně boomem nedávných a ve své podstatě i současných let. Prvotní očarování levnou naftou však opadlo a přišla na řadu poměrně zajímavá a ekonomická spotřeba v závislosti na předkládaném výkonu daného modelu automobilu. Každá výjimečnost má však svůj háček. Ten představuje u naftových motorů právě filtr pevných částic. Mechanická část vozidla, která je velice náchylná k ucpávání sazemi z výfukových plynů. Tento, možná nenápadný proces, však způsobuje poměrně zásadní omezení výkonu vozidla v nižších otáčkách a s tím spojenou vyšší spotřebu.

Pakliže již nechcete absolvovat, stále se opakují návštěvy předražených servisních středisek, existuje jediné rozumné řešení. Právě internetový portál odstranenidpf.cz je zdárnýmo příkladem zmíněného způsobu. S pomocí služeb profesionálních a vyškolených pracovníků, dojde k odstranění DPF, jak je jinak mimochodem tento prvek moderních automobilů nazýván. Během procesu samozřejmě není žádným způsobem poškozeno Vaše auto, ani jeho součásti. Kromě vyjmutí filtru dochází také k naladění řídící jednotky tak, aby následně fungovala stejně, jako by byl filtr pevných částic stále ve vozidle. Kromě toho, že už nemusíte utrácet spoustu zbytečných prostředků za neustálé čistění filtru, dostane se Vám také nižší spotřeby, díky čemuž snížíte celkové náklady na provoz vozu. Následné splnění emisních podmínek je samozřejmostí.

Netrapte se se svým DPF a vsaďte na letité zkušenosti z tohoto oboru. Krátké objednávací lhůty a výměny během několika hodin. Profesionální a naprosto osobitý přístup, který z Vašeho vozu dostane to nejlepší. Vylepšete si zároveň výkon svého vozu.

Categories: Auto - moto

Napsat komentář