Léto je nejkrásnější částí roku. Všechno ovoce začíná plodit své dary, roste zelenina a houby. Kam ale s tím, když už ho nestíháte zpracovávat? Pokud nemáte větší sklep a jiné skladovací prostory, jste hodně omezeni prostorem. Není to však neřešitelný problém. Chce to jen chytře vymyslet úložné prostory. I když nemáte sklep či komoru, kam byste uložit zavařené sklenice, pořiďte si důmyslně navržené regálové systémy, které můžete přizpůsobit třeba prostoru a vytvoříte tak moderní barevnou otevřenou komoru, co vyhovuje jak současným trendům, tak praktičnosti.

Zpracováváme a zavařujeme. Kam s tím?

Tohle k létu prostě patří. Čerstvé plody přímo do pusy, na koláč nebo do salátu. Zbytek se zpracuje a zavaří. Kam ale se sklenicemi? Pro začátek pořiďte kvalitní přepravky. Tam naskládáte vše potřebné, nadepíšete datem spotřeby a obsahem a pro chvíli máte hotovo. Do garáže nebo sklepa umístěte regálový systém. Tam se pak přepravky pohodlně vejdou a je to. Seženete je s víkem, takže se nemusíte bát prachu a můžete je stavět i na sebe. Ale vybírejte pouze ty s pevnou konstrukcí, jsou odolné a pevné.

I s úložnými prostory můžete kouzlit

Asi jste zaregistrovali, že otevřené prostory jsou trendy i v kuchyních. Stačí vybrat vhodné regály a získáte drahocenné místo, o které je vždy tak trochu nouze. Když si pohrajete s obsahem, naskládáte tam různě barevné boxy, průhledné sklenice s nakládanou zeleninou nebo luštěninami, vytvoříte současně s tím i krásně pestrou a barevnou dekoraci. Vše budete mít navíc hned při ruce, aniž byste museli odcházet z kuchyně. K dobré manipulaci je vhodné pořídit si i přepravní podvozek. Ušetří vaše záda a díky němu jednoduše přesunete přepravky na správné místo.

Důmyslné úložné prostory se hodí všude

Regálový systém s přepravkami oceníte i v dílně, garáži či technické místnosti. Díky tomu budete mít pořád uklizeno, pokud vše opatříte štítky, tak i roztřízeno a jakákoliv práce bude jednodušší.

Categories: Bydlení

One comment

Správné skladování vám usnadní život

Napsat komentář