Dostali jste se do situace, kdy akutně potřebujete zaplatit složenky, které se vám kupí na stole, ale stále marně čekáte na výplatu? Problém s financemi se dá řešit poměrně efektivně, a to pomocí rychlé půjčky.

Rychlá půjčka je pojmem, který se v tuzemsku rozšířil před několika lety. Zatímco dříve jste si museli dlouze a složitě sjednávat klasický úvěr u banky či nějaké nebankovní instituce, dnes se vše dá vyřídit doslova za pár minut. A ani nemusíte vstávat od stolu.

Příklad rychlé micro půjčky

Jak to funguje? Jako typický příklad poslouží Ferratum – rychlá půjčka od společnosti, jež patří v tuzemsku k vůbec nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých půjček. Pakliže vám stačí několik tisíc korun na dobu cca 30 dní, jde o ideální variantu. Máte možnost získat až 20.000 Kč na dobu 7 – 45 dní, přičemž za splnění určitých základních podmínek se lhůta dá prodloužit, a to až o dalších 60 dní.

K získání Ferratum Micro půjčky vám stačí pouze pár drobností. V zásadě je nutné mít k dispozici platný občanský průkaz, který budete potřebovat při vyplňování žádosti. Sami si pak zvolíte výši částky a dobu splatnosti. Je zároveň nutné, abyste u dané společnosti neměli žádné předchozí nesplacené závazky. Poté už můžete žádost odeslat a vyčkat na schválení. Pokud k němu dojde, společnost vám obratem zašle požadované finanční prostředky na bankovní účet, jenž je vedený na vaše jméno.

První půjčka bez poplatků

Rychlá půjčka je mimořádně výhodná v tom, že máte peníze na účtu v případě schválení skutečně během několika málo minut. Své finanční závazky tak můžete plnit ještě tentýž den. Navíc se koná akce, kdy u první půjčky nemusíte platit žádné poplatky. Jednoduše řečeno – vrátíte stejnou sumu, jakou vám společnost půjčí. Pro nové klienty firma nabízí možnost půjčit si až 9.000 Kč na 30 dnů.

Categories: Finance